ПриватБанк зробив попередження українцям: якщо стався переказ грошей не на той номер карти, то ПриватБанк гроші вже не поверне.

Главная

ПриватБанк 9 лютого 2019 року зробив українцям важливе попередження. А саме, ПриватБанк у відповіді на звернення свого клієнта, попередив про те, що якщо стався переказ грошей не на той номер карти, то ПриватБанк гроші вже не поверне.

Клієнт Ігор Хохлов повідомив ПриватБанку, що випадково перерахував не на ту карту ПриватБанку. При цьому при наборі карти інформації про ПІБ клієнта не було, а тільки повідомлялося, що у клієнта заборгованість. Перенабравши в терміналі тричі номер карти, ПІБ так і не з’явилося. У підсумку гроші пішли не на ту карту. Протягом 30 хвилин Хохлов зробив заявку на повернення коштів і скинув на електронну пошту ПриватБанку чек. Тільки через чотири дні клієнту подзвонив представник ПриватБанку і, вибачаючись за дану ситуацію, повідомив, що гроші вже не повернуть.

ПриватБанк завжди намагається допомогти клієнтам, але, на жаль, в описаній клієнтом ситуації банк обмежений у своїх можливостях. На жаль, повернення коштів за цією операцією неможливо з боку ПриватБанку, про що клієнту і повідомив співробітник ПриватБанку.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *