ПОШИРЮЙ!! Сказав — зробив!!! «Я особисто відповідатиму за боротьбу з корупцією!! А другий крок — скасування депутатської недоторканності»

Главная

09:09 13.10.2014

Порошенко: я особисто відповідатиму за боротьбу з корупцією
Президент України Петро Порошенко заявляє, що бере на себе відповідальність за проведення антикорупційної реформи.

Loading...

«За кожну реформу в команді відповідатиме одна людина, конкретна людина. Причому я особисто відповідатиму за боротьбу з корупцією. Ситуація більше ніж критична, а корупція — не менший наш ворог, ніж бойовики, терористи і найманці», — сказав П.Порошенко , виступаючи перед активом Харківської області в суботу.

Президент не сумнівається в тому, що 14 жовтня на пленарному засіданні Верховна Рада проголосує в цілому закон про Національне антикорупційне бюро. «У вівторок, у мене немає ні найменшого сумніву в тому, що цей закон разом із урядовою антикорупційної стратегією буде проголосовано і підписано як закон», — сказав він.

П.Порошенко наголосив, що створення Національного антикорупційного бюро — лише перший крок у боротьбі з корупцією «Це спеціальна структура, що має боротися з корупцією серед вищих посадових осіб. Нікого — я наголошує — нікого не буде недоторканного. І це — тільки перший крок.

А другим кроком буде пропозиція новій Верховній Раді скасувати депутатську недоторканність», — сказав президент.

Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *