Потрібен розголос, щоб не зам’яли! Пограбували у потязі між 5:35-5:37, коли я вийшла в туалет. Прошу встановити особу цього пасажира

Главная

Oksana Krasovska

В нас з Roman Krasovskyi ранок сьогодні почався із випробувань… мене пограбували в потязі у період з 5:35-5:37

Ми виїхали зі Здолбунова до Києва потягом 236Ш (Ужгород Київ). Квитки після свят брали в різних вагонах, в Ромчика плацкарт 14го, в мене купе 3 го вагону.

О 2.30 я сіла в купе, 5 нижнє місце, свої речі поклала під сидіння у ящик. Доступ до моїх речей був тільки у випадку, коли б я встала зі свого місця. Я вставала єдиний раз о 5:35 і вийшла в туалет. На коридорі не було нікого, також потяг рухався, тому зайти/викрасти/вибігти з моїми речима за 2хв також ніхто не міг.

Пасажири в купе їхали до Києва. Вранці, коли прокинулася (о 8.15) я помітила, що речей немає (гаманця та 2х ноутбуків). Відразу попросила 3х пасажирів лишитися, доки приїде поліція (один з них вже стояв у тамборі, інший в коридорі).

Повідомила провіднику та начальнику поїзда. Викликала поліцію о 8:32. потім о 8:44 дзвонив Ромко ще раз. Ми тримали пасажирів до 9:08, але ні поліція станції, ні патрульна на виклик не приїхала (Юрій Зозуля), коли всі пасажири купе були на місці і могли дати свідчення.

Звичайно, права затримувати у нас не було. На нас почав тиснути начальник потяга, щоб ми не затримували процес, потяг рухається у депо, у вас немає права, виходьте, йдіть в поліцію і там розбирайтеся. На прохання дати імена та базу пасажирів вагону, сказав хай поліція шукає, в нас такої інформації немає. Пасажири показали свої сумки і вийшли.

Двоє з них готові були допомагати, чекати поліцію, один пасажир, який їхав зі Львова і спав на нижній полиці відмовився чекати, почав агресивно реагувати на нас, закидав мені, що а якщо я вкрала в нього мільйон, який він віз з собою, і тут мене ще б перевірити… своє прізвище він також називати відмовився. Я не можу стверджувати/звинувачувати саме цього пана у крадіжці, але хтось з цих трьох пасажирів повіз до себе додому (або передав комусь іншому, як нам розповіли, на вокзалі саме так і «працюють») 2 наші ноутбуки, гаманець, картки, паспорт…

Найбільше мене лякає, що я не відчуваю жодного захисту з боку держави/ правоохоронних служб / почуваюся дуже розгубленою і, напевно, саме від цього чергово відчуття безкарності просто внутрішня паніка…

Ми з Ромком будемо дуже вдячні, якщо хтось з вас допоможете:

1) встановити особу цього пана, який відмовився надати своє прізвище (це потрібно для протоколу та матеріалів заяви). Попередньо в нас є інформація про нього як про Олександр Герасименко.

2) підкажете, як правильно спілкуватися зі слідчими/правоохоронцями, щоб справа рухалася далі, аніж заява.

3) інші варіанти виходячи з цього посту (якщо вам вдавалося знайти вкрадені речі, яким чином?)

Нехай у всіх все буде добре!)
І з Різдвом нас)))

Дякую мій найдорожчий Ромчику, що ти як ніхто підтримав мене та зробив усе, щоб ми навчилися з цієї ситуації і зробили правильні висновки.

Дякую Tetyana Pavlyukovets що підтримала та дала дуже чіткі інструкції щодо заяви та гарячої лінії МВС.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *