Поліція ЗАДУВАЄ маленьку ДИТИНУ БАЛОНОМ! Коли ці покидьки почнуть думати головою! (ВІДЕО)

Главная

Яковлев Данило:

Коли ці покидьки почнуть думати головою! На відео дуже добре чутно, що люди, які зібралися біля машини захищають водія, тому що бачать дитину в машині! Навіщо поліція провокує ще більший конфлікт, коли бачать в машині жінку та дитину. Я б теж не вийшов! Дивно, що водій бити не почав цю «поліція»…

Висновки робіть самі. Поки поліція не навчиться відноситись до людей з повагою, то і люди
ніколи не будуть довіряти поліції!

P.S Хто буде захищати цих …., рекомендую почитати закон про НацПоліцію, там чітко прописано в який випадках можна застосовувати спец засоби!

Поліція задуває маленьку дитину балоном!Коли ці покидьки почнуть думати головою! На відео дуже добре чутно, що люди, які зібралися біля машини захищають водія, тому що бачать дитину в машині! Навіщо поліція провокує ще більший конфлікт, коли бачать в машині жінку та дитину. Я б теж не вийшов! Дивно, що водій бити не почав цю «поліція»… Висновки робіть самі. Поки поліція не навчиться відноситись до людей з повагою, то і людиніколи не будуть довіряти поліції!P.S Хто буде захищати цих …., рекомендую почитати закон про НацПоліцію, там чітко прописано в який випадках можна застосовувати спец засоби!

Gepostet von Данило Яковлев am Sonntag, 11. März 2018

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *