Наша молодь гине в АТО, а дочок президента помітили на концерті російського виконавця

Главная

Дочки президента України Петра Порошенка прийшли на фестиваль Atlas Weekend в супроводі охоронців. Повідомляється, що вони перебували під самою сценою під час виступів російських виконавців. Про це повідомляють користувачі соцмережі Twitter, передає Корупція.Інфо.

“Забавний факт: дочки пана президента (в оточенні сек’юриті) були помічені на Атласі під самою сценою на виступах Фейса, ЛСП, Нейромонаха Феофана і Артема Пивоварова”, – йдеться в повідомленні очевидця.
Таке відео не могли не помітити користувачі мережі, які були обурені такою поведінкою дівчат. Більшість розлютило те, що вони побували на концерті російського виконався. Інших, що вони прийшли на захід з охороною, яка постійно супроводжувала дівчат.

Варто зазначити, що діти Петра Порошенка досить не публічні персони, вони рідко появляються на світських рангах та не використовують соціальних мереж. Діти президента Порошенка навчаються у британському “Конкорд коледжі” (Сoncod College). Де одна з двійнят – Саша Порошенко вивчає економіку.
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *