Сьогодні. Маршрутне таксі 820. Оце створіння, сплативши 6 грн за проїзд, мабуть, віддало разом з тією платою ще й совість. А може її й не було ніколи…

Главная

«Сьогодні. Маршрутне таксі 820. Оце створіння, сплативши 6 грн за проїзд, мабуть, віддало разом з тією платою ще й совість. А може її й не було ніколи…» – пише на своїй сторінці в Фейсбук Любов Найда, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

«Сидів у навушниках, зайшла жінка з дитиною, нуль реакції — активно спимо. Його попросили звільнити місце, у відповідь — хамство та брудна лайка. Потім жіночка з палицею зайшла, реакція така ж сама. Більш того, коли його торкнулися (за плече, бо в навушниках не чує) і знову попросили звільнити місце, сказав, що руки переламає.

Бувають різні ситуації, буває і молодь слабка і може стати погано будь кому, можна ж спокійно сказати: вибачте, мені погано, я не можу встати, нехай хтось інший це зробить. А тут просто невиховане створіння, яке не має поваги до оточуючих…

Тож, будь відомим, герою сьогоднішнього дня! Нехай Бог пошле тобі розуму та любові, а нам — здатності виховати дітей чуйними до інших та ввічливими!».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *