Робота в Польщі: сотні українців повернулися додому в трунах, що відбувається

Главная

Протягом минулого року і першої половини 2019 в Польщі померли 794 українських заробітчан.

Такое заяву зробила керівник консульського відділу посольства України в Польщі Світлана Щур. “По всій території РП в першому півріччі 2019 року померли 255 громадян України, в 2018 році – 539 громадян”, – повідомила она.

Loading...

Більшість випадків смерті були природними: за станом здоров’я. Загибель українців в ДТП і летальні випадки на роботі також є не рідкістю для украінців.

По її словами, найбільше смертей в Польщі пов’язано зі серцевими і онкологічнимі захворюваннями.

Раніше, українець, який шукав кращої долі в Польщі, помер на работі.

Місцеві роботодавці спробували приховати подію. У червні 2019 року в соцмережах почали публікувати знімок чоловіка, якого знайшли в лісосмузі. Багато хто вважав чоловіка заробітчанина з України, так як його виявили в робочих перчатках. Пізніше вдалося з’ясувати особу загиблого – ним виявився 36-річний Василь Чорней, українець з Прикарпаття.

Причиною смерті, за припущення, став епілептичний напад від шкідливих випарів на виробництві. Як стверджують близькі, Василь працював на столярному заводі.

Коллегі українця, які на момент його смерті перебували поруч сповістили про подію начальству і попросили повідомити медикам, але господиня столярні, вказавши, що робочий день вже закінчився, зібралася вирішувати проблему сама.

Замість лікарні, його відвезли в лісопосадку і там викинули.

По факту смерті чоловіка проводиться розслідування. Роботодавців затримали, однак вони заперечують, що українець працював у них.

Дома у Василя залишилися літні батьки, дружина і троє дітей. Зараз його сім’я збирає гроші на те, щоб доставити тіло чоловіка додому.

Раніше ми повідомляли про те, що в Польщі при загадкових обставинах загинув український заробітчанин.

В Польщі знайдений мертвим українець. Жителя Запорізької області Сергія Савенкова впізнали родичі, які вилетіли до Кракова 24 травня. Про це повідомили близькі загиблого. У морзі їм сказали, що бердянець впав з 9 поверху. Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *