Нiкoли б не здогaдався навіщо потрібна ця частина китайських паличок!

Главная

Швидше за все, ви ніколи не замислювалися, чому з того кінця, де бамбукові палички пов’язані один з одним, вони мають плоску платформочку.

Тоді відкриємо вам секрет – це зовсім не залишки від технологічного процесу, а головна функція цього елемента не полягає в скріпленні паличок між собою.

Насправді це мініатюрна підставка для паличок, які можна класти на неї під час їжі! Зазвичай ми розсовуємо і ламаємо палички уздовж, щоб відокремити їх один від одного, і на кожній штучці після цього залишається по прямокутному стовпчику. Тепер спробуйте зробити інакше – відламати всю платформу поперек.

Щоб в будь-якому місці, де ви захотіли поїсти, було куди покласти палички, акуратно відокремте цю частину і розмістіть її на столі. Ця проста деталь несе велику користь для здоров’я і допомагає зробити обід комфортніше – ваші палички завжди будуть чистими, а їсти стане набагато зручніше.

У ресторанах для цієї мети відвідувачам часто надають більш солідний варіант. Звичайно, це більше схоже на економ-варіант, тому в ресторанах використовуються спеціальні підставки різних форм і дизайну.

До речі, ви, звичайно ж, звернули увагу, що і самі прилади вже не подаються скріпленими між собою.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Джерело 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *