Зеленський терміново звернувся до українських військових: потужна заява

Главная

Відомий український артист, шоумен і продюсер, а також лідер студії «Квартал 95» Володимир Зеленський разом зі своїм колективом звернувся до українських військових, щоб привітати їх з Днем збройних сил України. 

Відеопривітання від «Кварталу 95» Зеленський опублікував на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

На відео по черзі в кадрі з’являються актори «Кварталу» і говорять слова вітання українською і російською мовами. «ВІТАЄМО!», – так Зеленський підписав дане відео.

«З Днем Збройних Сил України! Спасибі, хлопці! Спасибі, наші захисники! Дякуємо за спокій наших дітей, Спасибі за все. Хлопці, бережіть себе, ми з вами. Вітаю з святом, перемог на всіх фронтах. І любові вам, хлопці, любові, нехай вона вас береже. Спасибі вам за вашу роботу.

 

 

А ми теж зараз працюємо, репетируємо новий «Квартал», щоб піднімати вам настрій. Слава Україні!» – так привітали військових актори студії «Квартал 95».

Як відомо, 6 грудня в нашій державі відзначається День збройних сил України.

Свято є національним всіх військовослужбовців Збройних сил України. День Збройних сил України з’явився в українському офіційному календарі в 1993 році.

Додамо, що нещодавно, перший президент України Кравчук дав пораду Вакарчуку і Зеленському.

Останній, до речі, у другому турі, який, за даними соціологів виходить на перше місце та отримує переможні : 28,4% голосів за Зеленського проти 24,7% за лідерку «Батьківщини».

На питання, як Кравчук ставиться до можливих кандидатів у президенти Святослава Вакарчука, Володимира Зеленського чи інших нових облич, Кравчук відповів, що поважає їх як людей, але не вважає, що їм варто бути очільниками держави.

«Якби в українського президента були такі ж повноваження, як у президента Німеччини, то може б було і нічого – президент без знань в економіці, досвіду управління, без команди…», – сказав він.

При цьому екс-президент додав, що оскільки в Україні інша ситуація, то президентство для Вакарчука або Зеленського буде не під силу.

Щодо інших нових облич, то він сказав: «Новий – не значить розумний».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *