Їм начхати на затриманих українців!!! Інформація про те що, в Грузію до виборів приїжджав кум Путіна, грузинські друзі підтверджують

Главная

Семен Семенченко

Всі ці дні займався допомогою українським добровольцям в Тбiліській політичній в’язниці і не міг знайти часу для того, щоб переглянути інформаційне поле. Зараз почитав — цікаво. Не буду витрачати час на пропагандонiв поменше — ків, бірюкових, тук і зовсім вже безіменних. Поговоримо про заяви депутатів і чиновників.
———
За посадою найстарша з тих, хто коментував грузинські події — перший віце-спікер ВР Геращенко. Послухав її висловлювання на погоджувальній раді в Парламенті. Ні слова про затриманих людей, про захист їх прав, по дружин, дітей та інше. Зате чергова брехня про Семенченка, який «втравив Україну в дипломатичний скандал». І потім цей месидж повторювався у всіх порохоботскіх темниках. Я спочатку здивувався — навіщо
укладачам темників так нахабно брехати? Якщо немає ніякого скандалу?

Затриманим українцям ніхто не пред’являв юридичних звинувачень про втручання у виборчий процес. Інформація про мій арешт — брехня, до мене немає і не було ніяких претензій грузинського МВС. До мене ніхто з офіційних осіб не звертався, я нікому не показував дипломатичний паспорт і мене ні разу не згадували якісь офіційні особи Грузії. Тут я був за документами Центральної виборчої комісії Грузії. Перебуваю тут і зараз для допомоги українцям від яких відвернулися їх же чиновники. Ніяких дипломатичних заяв Грузія щодо України не робила. В результаті, цей скандал зараз існує тільки в хворій уяві всієї придворної швалі Порошенка і Авакова.

А ось справжній скандал — це те, що всім їм начхати на затриманих українців: і консулу, і послу, і самій першому віце-спікеру. Інформація про те що, в Грузію до виборів приїжджав кум Путіна Медведчук, грузинські друзі підтверджують. А ця стара фотографія — єдине для мене пояснення публічної брехні одного з керівників парламенту, радника президента Бірюкова та іншої неадекватної ПОКИ ЩО що придворної братії.

Oksana Syroyid

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *