«Якщо Путін помре, ламається вся схема Ірини Геращенко. Адже, щоб її пропозиція жила, потрібно, щоб і Путін жив» (ВІДЕО)

Главная

Головний редактор видання «ГОРДОН» Олеся Бацман уважає «чудовою» заяву віце-спікера ВР Ірини Геращенко про те, що зараз у країні є вибір тільки між президентами України та Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним.

Олеся Бацман: Очевидно, що вибори Україні не потрібні, а точніше, навіть шкідливі. Їх потрібно скасувати. Не березневі, а взагалі. А що? Президент у нас уже є.

Олеся Бацман: Очевидно, що вибори Україні не потрібні, а точніше, навіть шкідливі. Їх потрібно скасувати. Не березневі, а взагалі. А що? Президент у нас уже є

На заяві про відсутність в Україні вибору, окрім як між президентами України та Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним, не можна зупинятися, уважає головний редактор інтернет-видання «ГОРДОН» Олеся Бацман.

У своєму ролику на каналі YouTube і Facebook вона прокоментувала слова віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко, яка написала: «Путін бере участь у виборчих кампаніях інших «українських» кандидатів у президенти і їм відверто підіграє… Для мене очевидно, що майбутні вибори в Україні набувають дуже чітких рис: вибір між Порошенком і Путіним. Яким би прізвищем на -ко, -чук або -ський не прикривався Путін в Україні».

«Я вважаю, що на цьому в жодному разі не можна зупинятися. По-перше, очевидно, що вибори Україні не потрібні, а точніше, навіть шкідливі. Їх потрібно скасувати. Не березневі, а взагалі. А що? Президент у нас уже є. Довічний. Кому не подобається, можуть тікати до Путіна. Парламентські, до речі, теж треба скасувати від гріха подалі, там же, окрім БПП, тільки «Единая Россия» залишилася. По-друге, Ірина Геращенко застукала на гарячому, точніше, на Путіні, кандидатів у президенти із прізвищами на -ко, -чук і -ський», – написала Бацман.

Журналістка додала, що потрібно «набратися сміливості і повітря» й озвучити ці прізвища.

«Анатолій Гриценко, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Валентин Наливайченко, Святослав Вакарчук, Володимир Зеленський і Руслан Кошулинський, вас попалили. Щоб урятувати репутацію і совість, вам терміново потрібно організувати тури всією Україні на підтримку чинного президента і присягнути йому на вірність. Юрія Бойка і Вадима Новинського не згадую – їм не допоможе. До речі, як точно зауважила журналістка видання «ГОРДОН» Нато Двалі, у Петра Порошенка теж прізвище на -ко. Упс, Ірино Геращенко! Роман Безсмертний, на вашому місці я б образилася, вас в агенти Кремля не взяли. Третє і головне. Якщо здійснити цей сценарій, Путін одразу ж здохне від заздрості до Петра Порошенка. Ура! То, можливо, саме цю благу мету й переслідувала Ірина Геращенко, коли придумувала свій пост? Щоправда, тоді з’являється одне маленьке «але». Якщо Путін помре, то… ламається вся схема Ірини Геращенко. Адже щоб її пропозиція жила, потрібно, щоб і Путін жив», – заявила Олеся Бацман.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *