У Харкові у торговця вилучати шуби прийшли силовики з автоматами. Почався переполох: Відбувається мародерське свавілля

Главная

Недавній переполох на головному ринку Харкова наочно продемонстрував проблеми сучасної України

Про це в новому випуску передачі «Не добрий вечір» розповів її ведучий Ігор Лесєв. Він нагадав, що днями в Харкові на ринку Барабашова силовики вилучили у одного з торговців шуби на суму в 2 мільйони гривень.

«За легендою підприємець через поштові посилки з Китаю отримував товар і вклонявся від сплати податків. Загалом, банальна і майже нудна історія. Але в нашому Задзеркаллі вона заграла голлівудськими фарбами», – зазначив ведучий.

харьков барабашово

З посиланням на прес-реліз прикордонної служби він вказав, що в операції по вилученню шуб брали участь спецпідрозділ «Дозор», співробітники фіскальної служби і поліція. На кадрах з місця події можна було побачити, що торгову точку оточили люди в камуфляжі, озброєні автоматами.

Ведучий звернув увагу на те, що подібний переполох нічим не виправданий: мова не йшла про затримання озброєного і особливо небезпечного злочинця, торговця наркотиками, зброєю або дитячими органами.

«Американці, коли вбивали Бен Ладена в Пакистані, задіяли приблизно таку ж кількість солдат. От мені цікаво, а що б змінилося, якби цей ларьок з шубами приїхав і закрив наряд поліції?», – поцікавився Лесєв.

«Ми стали жити в країні, де дебільна поведінка вже трактується як норма. Ось якщо в Харкові введено воєнний стан, то значить за шубами слід приїжджати з автоматниками. Якби ряди на ринку були трохи ширше, вони б туди заїхали на танку», – продовжив ведучий.
Лесєв зазначив, що в Україні ввезення контрабанди вже давно «корупційно-легалізоване», а проблеми у харківського продавця виникли тільки через те, що його схема не враховувала інтереси конкретних чиновників.

Він також зазначив, що у харківського торговця вилучили не тільки 300 шуб, але ще і 100 тисяч гривень, при тому, що ніякого суду ще не було. Ведучий звернув увагу на те, що ці гроші можуть і не мати відношення до контрабанди.

«Але у нас в країні вже кілька років відбувається мародерське свавілля», – впевнений Лесева.

«Інша справа, що нашим комерсантам поведінку уникнення сплати податків нав’язує саме влада», – зазначив Лесєв.

Він звернув увагу на скандали з підозрілим схемами, в які свого часу опинилися вплутаними прем’єр-міністр Володимир Гройсман, голова ДФС Роман Насиров і колишній глава ДФС Мирослав Продан.

«Державні чиновники – це обличчя держави. Вони моделюють поведінку всіх інших людей. Тому, коли у нас без винятку краде вся компашка зверху, то чому ми повинні очікувати, що у нас це ж не робитимуть на середньому і низовому рівні?», – підсумував ведучий.

Нагадаємо, повз українських прикордонників провозять танкери палива: розкриті неймовірні схеми контрабандистів.

Як повідомляла Politeka, НБУ викрили у скандальній проросійської схемою.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *