Процес пішов! Собор у Києві та церква на Буковині перейшли з МП під контроль Православної церкви України

Главная

Парафія митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра Драбинка перейшла з Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України. Відповідне рішення ухвалила парафіяльна рада, яку очолює колишній член «Партії регіонів» Ігор Лисов

Про це сам Драбинко заявив під час ранкової літургії у Спасо-Преображенському соборі Києва, пише «Главком».

Водночас видання додає, що 18 грудня відбулося засідання парафіяльної ради, яку очолює колишній народний депутат від «Партії регіонів» Ігор Лисов. На зібранні позитивно вирішили питання переходу громади з УПЦ МП до Православної церкви України.

Зауважимо, що Митрополит Олександр (Драбинко) продовжуватиме служити у Спасо-Преображенському соборі у Києві.

******

Мешканці села Шишківці, Кіцманського району разом зі священиком сьогодні на зборах вирішили перейти з Московського патріархату до Православної церкви України. Близько сотні людей сьогодні зібрались у церкві Різдва Пресвятої Богородиці та одностайно вирішили перейти із УПЦ МП до Православної церкви України, повідомляє АСС.
Про це Інформаційному агентству АСС розповів Сергій Бухаров, головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії Чернівецької ОДА.
«Сьогодні зранку на зборах усі присутні, крім однієї людини проголосували за приєднання до Єдиної Помісної Церкви. Їх підтримав і священик, який проводив збори Це поки перша громада в області, яка зробила такий крок. До цього шишківчани готувались із літа, люди збирали підписи за утворення помісної церкви. Потім чекали Об`єднавчого Собору», — зазначив С.Бухаров.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *