Насувається біда! В Україні масово закривають в’язниці, небезпечні рецедивісти вже розгулюють на свободі

Главная

«Ми називаємо це процесом оптимізації»
В Україні масово закривають в’язниці, небезпечні рецедивісти вже розгулюють на свободі

В Україні продовжують скорочувати витрати на утримання в’язниць. Минулий рік ознаменувався закриттям 13 місць позбавлення волі, в цьому році планують ще 10.

— Ми називаємо це процесом оптимізації, — каже заступник міністра юстиції Денис Чернишов.- Розвозимо ув’язнених і скорочуємо персонал.

Як випливає із заяви Дениса Чернишова, містити колонії, в яких багато вільних місць, нераціонально. Вільні будівлі будуть передані в користування системи Міноборони.

Нагадаємо, Всупереч логіці і здоровому глузду: на Харківщині відчайдушна дівчина подарувала себе знедоленому

У Харківській області в Первомайській колонії засудженому дозволили одружитися на своїй дівчині, яка перебуває на волі. Як розповіли у в’язниці, молодята Олександр та Анастасія були знайомі задовго до того, як Саша потрапив в місця не настільки віддалені. Довгі роки Сашу і Настю пов’язувала ніжна дружба, а тепер вони вирішили, що один без одного ніяк.

Адміністрація колонії не залишилася осторонь. Молодим зробили весільний подарунок – позачергове тривале побачення.

За словами начальника Первомайської колонії Костянтина Козича, це вже друга одруження серед засуджених. Костянтин зазначив, що укладення шлюбів у в’язницях сприяє тому, щоб ув’язнені добре адаптувалися в суспільстві після звільнення та підвищує рівень їх відповідальності.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *