Коли вже їх посадять?! Прихильники Москви збираються під Верховною Радою (ФОТО)

Главная

У Маріїнському парку під стінами Верховної Ради України зібралися близько ста прихильників Української православної церкви Московського патріархату. Про це повідомляє кореспондент Громадського з місця події.

Учасники мітингу зазначають, що зібралися, аби висловити протест проти обшуків та допитів, які провели у священнослужителів Московського патріархату працівники Служби безпеки України. Також серед причин мітингу невдоволення Об’єднавчим собором і страх, що в прихожан УПЦ МП «церкви відберуть».

«Ми зібралися під Верховною Радою напередодні ось цього Об’єднавчого собору, яким нам навязують іншу церкву. Нам їх не треба, у нас є своя церква. Ми також вийшли, бо боїмося, що в нас відберуть наші церкви», — сказала учасниця мітингу Олена.

«У нас під Верховною Радою є мироточивий хрест. Ми сюди і прийшли. Особисто я не йшов на чийсь заклик, просто проходив поруч і долучився до молитви», — сказав служитель УПЦ МП Олександр. Учасники мітингу також молилися. Як передає кореспондент Громадського, жодних сутичок не виникло. Навколо присутня поліція.

Все буде Україна

 

Link

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *