Коли б Максим став Прем’єр — міністром з надійним Силовим Блоком! Тоді, як думаєте, через скільки років у нас був би рівень життя як в Європі?

Главная

Лариса Шомко

Интересно

А если б Максим стал Премьер — Министром , с надёжным Силовым Блоком
Тогда как думаете , через сколько лет у нас дома был бы уровень жизни как в Европе по соц обеспечению ?
А ведь надо мало
Просто не воровать
Максим
Елисаветовка
Страна в стране и пример для сравнения и позора действующей прокремлевской власти в Украине

*****

Maxim Golosnoy (Cільський голова)

Єлизаветівка готується до Нового Року!

Все почалося з того, що одного разу МИ просто вирішили жити згідно Конституції України 🙂

Сьогодні у нас є кабельний інтернет, FREE WI-FI, камери відеоспостереження, вуличне освітлення, систематичний вивіз сміття, дитячий майданчик, нова будівля дитячого садка, напевно найвищі по Україні соціальні гарантії для членів нашої тергромади.

Нам вдалося провести перший Екоаудит в історії України на селі, вперше в історії України за кошти місцевого бюджету застрахувати практично всіх учнів місцевої школи в режимі 24/7. (з виплатою до 100000грн в разі травматизму та різноманітних захворювань) .

ТІЛЬКИ У НАС ВСІМ ВИПУСКНИКАМ МІСЦЕВОЇ ШКОЛИ ВИДАЮТЬ СТАРТОВИЙ КАПІТАЛ У РОЗМІРІ 5000 грн.

В цьому році ми вперше зібрали врожай фініків 🙂
(правда Китайських)

Ми єдині в Україні хто на місцевому рівні офіційно визначили статус криптовалюти і заставили іі працювати на користь громади. Це у нас декілька разів на тиждень відбувається патрулювання за допомогою квадрокоптерів. ( і багато чого іншого)

P. S

Це МИ поставили яскравий Конституційний експеримент і викрили наймаштабнішу аферу в сфері газопостачання. Ми по суті є яскравим прикладом якісно нової систему управління, тому що сприймаємо своє село як маленьку модель держави.

АЛЕ РОБОТИ В НАС, ЩЕ БАГАТО. Нас ігнорують політичні динозаври та староформатні управлінці які плетуть інриги, направляють різноманітні перевірки, безпідставно знімають будь яке фінансування з обласного бюджету. ( йдеться про фінансування капітального ремонту доріг згідно розроблених проектів)

Але все одно з кожним днем ситуація по троху змінюється на краще. Історію роблять небайдужі, які стомилися жити за старими правилами. Все найцікавіше у нас ще попереду! В наступному році особливу увагу буде приділено медичному забезпеченню за найсучаснішими світовими стандартами.

З НАСТУПАЮЧИМ ВАС! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ

Світлина від Maxim Golosnoy.

Світлина від Maxim Golosnoy.

Світлина від Maxim Golosnoy.Світлина від Maxim Golosnoy.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *