ЗСУ помстилися за Сліпака. Його кат ліквідований (ФОТО)

Главная

У зоні проведення ООС було ліквідовано бойовика на прізвисько «Морячок», який, ймовірно був убивцею українського воїна та оперного співака Василя Сліпака

Повідомляється, що ліквідовано терориста 9 грудня під Мар’їнкою.

Про це повідомляють волонтери People’s Project.

«Друзі, втішна новина. Убивцю Василя Сліпака ліквідовано. Згідно даних у відкритих джерелах, терориста Єфременка на прізвисько «Морячок» знищили кілька днів тому у районі Мар’їнки. Він — громадянин України, зрадник, що долучився до лав кремлівських наймитів одразу від початку війни», — йдеться в повідомленні.

«Єфременко Денис «Морячок». За попередньою інформацією саме він міг бути вбивцею оперного співака Василя Сліпака «Міф», — йдеться у дописі.

Нагадаємо, що оперний співак зі світовим ім’ям Василь Сліпак, який 19 років прожив у Франції, загинув 29 червня 2016 року на Донбасі від кулі снайпера.

Згодом, російські пропагандисти знайшли снайпера бойовиків, який розповів, як він убив українського добровольця від «Правого сектора» (позивний «Міф»), відомого оперного співака Василя Сліпака.

У сюжеті повідомляють, що це був снайпер з позивним «Морячок». За словами бойовика, він дізнався про те, хто став його жертвою, з повідомлень у ЗМІ.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *