Дзвінок. «Добрий день. Ми назбирали грошей. Раніше передавали на фронт, різали свиней, робили ковбасу, готували борщі…»

Главная

Nataliia Yusupova

Дзвінок, беру трубку, жіночий голос «Добрий день, це Тамара Григорівна з полтавської області, ми Вам посилку готуємо для воїнів. Ми раніше передавали на фронт, різали свиней, робили ковбасу, готували борщі, це було ціле життя. Зараз немає волонтерів і ми дізналися про Вас і вирішили допомогти. У нашому селі залишилося декілька будинків, ми вже у віці, мені 70, а дідові моєму 80. Ми назбирали грошей і думаємо, що купити нашим хлопцям».

Я слухала, затамувавши подих. Господи, ну в якій країні, люди в такому віці, самі живучи на маленькі пенсії, віддають останнє і думають як допомогти воїнам???

Мабуть, нiде такого немає! Я розповіла про це, нашим хлопцям у госпіталі, усі слухали і мовчали, кожен воїн знає ціну, людській допомозі. У кожного iз них своя бiда, у Жени и Олега онкология, Коля обгорiв на вiйнi , Костя поранений у плече, Толя с тяжкими пораненнями у вiзку, Юра довго лежав у реанiмацii, вони знають, що таке життя..

Я увесь час думаю, нас можна обманювати, грабувати, знищувати, але перемогти народ, який віддає останній шматок хліба, неможливо!!

Тамара Григорівна привіт Вам від хлопців і низький уклін усім, хто не забуває

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *