Грабіжники зрозуміли, що набагато безпечніше грабувати не банки, а українських корупціонерів. Навіть «наводка» не потрібна

Главная

Невідомі обікрали батьків заступника Генпрокурора Євгена Єніна. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 ККУ – крадіжка.

Грабіжники зрозуміли, що простіше і набагато безпечніше грабувати не банки, а українських корупціонерів. Чому? Корупціонери не мають можливості зберігати вкрадені у народу України гроші офіційно в банках і тому ховають награбоване або у себе вдома, або вдома у своїх родичів.

Тобто, пересічним грабіжникам навіть «наводка» не потрібна. Береш буквально будь-якого чиновника сьогоднішньої влади, пробиваєш адресу і сміливо йдеш на справу з повною впевненістю, що там тебе чекає «великий куш»

Другий момент, кожен з вас знає, що сума вкраденого впливає на строк позбавлення волі: вкрав трошки — трошки і відсидиш, вкрав мільйони — в тюрмi до старості тобі сидіти. Зі зрозумілих причин «потерпілі» корупціонери не зможуть поліцейським назвати справжню суму вкрадених у них
грошей і скажуть:

— «Скільки вкрали? Та все, що непосильно нажите було — 40 тисяч гривень і два золотих колечка…».
Тобто, грабувати корупціонерів безпечніше, ніж банки в 100 разів — ти вкрав у корупціонера мільйони, а якщо тебе i спiймають, то засудять за «дрібну крадіжку» кількох десятків тисяч гривень.
Грабіжники України, припиніть грабувати простих людей, ми жителі найбіднішої країни Європи,
а чиновники у нас найбагатші в Європі.

Натяк зрозумілий?

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *