Стало відомо, за якими політиками незаконно стежила група Петрова-Барабошка

Главная

Політтехнолог Володимир Петров, блогер Олександр Барабошко і особи, які працювали на них, незаконно збирали інформацію про чималу кількість топ-посадовців і політиків. Зокрема, правоохоронці вилучили у них дані про помічника голови МВС Арсена Авакова та народного депутата Сергія Пашинського.

Сергія Пашинського. Про це виданню ІНФОРМАТОР повідомили власні джерела.

Як відомо, нещодавно головний військовий прокурор Анатолій Матіос дав інтерв’ю, в якому розповів, що група Петрова-Барабошка здійснювала приховане стеження і фотографування високопосадовців, політиків та їхніх помічників.

«Ми вилучили чотири тисячі фотографій, які робилися з 2014 року. Фотографії хорошої якості, з впізнаваними обличчями, зняті приховано. Це докази незаконного стеження», – повідомив Матіос.

За словами військового прокурора, інформацію про політиків «майстри чорного піару» здобували не лише шляхом стеження. Також вони купували документи та іншу інформацію у співробітників Управління державної охорони, яким керує екс-міністр оборони Валерій Гелетей, та правоохоронців, які мають доступ до закритих баз даних. Зокрема, на їхніх телефонах і ноутбуках слідчі виявили інформацію з камер спостереження «Безпечне місто».

Незаконно зібрану інформацію Петров і Барабошко використовувати та мали намір продовжувати використовувати для медійних провокацій.

Як стало відомо ІНФОРМАТОРу, загалом у справі Петрова-Барабошка фігурує одинадцять осіб.

Інсайдер повідомив, що серед чотирьох тисяч фотографій і документів, які вилучили у фігурантів справи про «секс-скандал Варченка-Бурейко» є інформація про народних депутатів Сергія Пашинського («Народний фронт») і Сергія Хланя (БПП).

Також група Петрова-Барабошка стежила за помічником Арсена Авакова Юрієм Соболтою. Крім того, у них вилучили зроблені приховано фотографії помічників Олега Ляшка, Андрія Лозового та Ігоря Мосійчука.

Як повідомило джерело видання, оскільки група Петрова-Барабошка здійснювала незаконне стеження за оточенням Ігоря Мосійчука у жовтні 2017 року, коли було скоєно замах на народного депутата та вбито двох людей, правоохоронні органи перевірять їхню причетність до цих злочинів.

Також правоохоронцями буде перевірено, чи мають фахівці з чорного піару відношення до інших гучних справ, коли здійснювалися невдалі спроби замахів на політиків та терористичні акти, у результаті яких загинули силовики і військовослужбовці.

Нагадаємо, звільненням Володимира Петрова і Олександра Барабошка займалися заступник голови АП Олексій Філатов і міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Джерело

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *