Нові будинки – тільки з пандусами: Рада проголосувала за важливий закон

Главная

 

Рада проголосувала за важливий закон
Рада проголосувала за важливий закон / Фото із відкритих джерел

      4 грудня депутати Верховної Ради у першому читанні підтримали законопроект, який передбачає заборону вводити в експлуатацію новозбудовані житлові будинки та громадські об’єкти без облаштування безбар’єрного простору.

     За відповідний законопроект про №7370 про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проголосувало 230 народних депутатів.

   «НІ» відсутності засобів доступності в прийнятих в експлуатацію об’єктах будівництва! ♿️

Тільки що Верховна Рада в першому читанні підтримала важливий законопроект №7370, який пропонує заборонити вводити в експлуатацію новозбудовані житлові будинки та громадські об’єкти без облаштування безбар’єрного простору. 230 голосів депутатів ЗА! Дякуюємо за рішення!

В Україні має бути створено реальне безбар’єрне середовище! Для цього вже затверджений Мінрегіоном і найближчим часом буде опублікований новий ключовий ДБН “Інклюзивність будівель і споруд”. Він вступить в силу вже навесні.

У ньому наведені всі необхідні технічні характеристики влаштування елементів безбар’єрності, а також конкретні візуальні приклади, як це потрібно робити. Він стосується всіх груп людей з інвалідністю: з порушеннями опорно-рухового апарату, зору, слуху, розумової діяльності та інших маломобільних груп: літніх людей, вагітних жінок, батьків з маленькими дітьми.

ТАК МАЄ БУТИ!

— с Геннадій ЗубкоІрина ЛуценкоВалерій СушкевичСергій Білоус,Ольга РябоваІван ШпилевськийСвятослав ГорбенкоДмитро АндрієвськийПетр Сабашук (Petr Sabashuk)Serhii SkuratovskyСтепан ІвахівОлександр Кодола (Oleksandr Kodola)Олександр Ревега,Олександр МарченкоАндрей Гальченко,
Евгений СветПавло ЖданСветлана РожкоOleksii Krasnoshchokov,Владимир Азин (Vladimir Azin)Анатолий Нечепорчук (Anatol Necheporchuk)Наталія СкрипкаНеля КовалюкHelen Molodanova,Diana DzigoraЮрий ГайдукПетро ПоліщукЮрий Васильченко

На данном изображении может находиться: текст

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *