Мразі готуються. Протоієрей МП з Одеси їде в Росію, розповідає про братні православні народи, а потім зустрічається з екс-головою ФСБ та Служби контррозвідки РФ

Главная

Гліб Громов

Мразі готуються.
Є в Одесі такий протоієрей московського патріархату — Володимир Терлецький. Настоятель храму святителя Спиридона Триміфунтського на Таїрова. Того храму, який побудував Ігор Марков. Раніше Терлецький катався в Грецію разом з партією «Родіна», співав їм дифірамби на марковском каналі «АТВ». Навесні 2014 підтримував «Куликове поле», а потім в цьому храмі роздавали листівки із заголовком «Русь гнеться, але не ламається». До речі, ще Янукович нагородив Терлецького Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Місяць тому Терлецький катався в Москву на фестиваль «Росія — Греція: разом крізь століття». Поїздку цю спалили російські ЗМІ, які цитували Терлецького: «Протоієрей Володимир Терлецький, настоятель храму святителя Спиридона Триміфунтського в Одесі, подякував усім за чудову організацію фестивалю, який служить мостом між російським і грецьким народами, у яких один корінь — православна віра».

Здавалося б зашквар зашкваром: український священик їздить до Москви і розповідає про братні православні народи. Але не це найцікавіше. Організатор фестивалю — Імператорськоє православноє палестинськоє общєство (ІППО). Вже багато років голова ІППО — російський діяч Сергій Степашин. Хто не знає, то Степашин за свою кар’єру в Росії встиг попрацювати директором Федеральної служби контррозвідки, директором ФСБ, міністром юстиції, міністром МВС і головою рахункової палати РФ.

Тобто український священик московського патріархату з Одеси їде в Росію, розповідає про братні православні народи, а потім зустрічається з екс-головою ФСБ та Служби контррозвідки РФ. А далі як ні в чому не бувало повертається до Одеси.

Але справа в тому, що таких Терлецьких в Одесі назбирається цілий батальйон. І всі вони знають свою справу. Коли отримаємо Томос — буде весело. Мразі готуються і ми повинні про це пам’ятати.

p.s. бонус: фото Терлецького з ще одним шанувальником Греції і рашки — Генкою Трухановим.

Link

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *